17 квітня 2022, 13:15

Відсталі від цивілізації російські окупанти затягли у квартиру в Ірпені "буржуйку" та дрова

Блага сучасності невідомі солдатам, які приїхали захоплювати Україну з неотесаної Росії.

Відсталі від цивілізації російські окупанти затягли у квартиру в Ірпені "буржуйку" та дрова

Кадр із квартири в Ірпені на Київщині, де побували путінські військові у період тимчасового захоплення міста, дивує дикістю.

Окупанти залишили по собі не тільки "свинство" та цілковитий розгром, але й показали, що не знайомі з благами цивілізації, яких вони, мабуть, у Росії ніколи не бачили.

Загарбники РФ не розібралися з генератором та електричними обігрівачами у квартирі, тому притягли туди буржуйку з дровами.

Вони вирішили обігрітися більш звичним для себе способом. Відповідний кадр із квартири українців, у якій побували російські солдати, опубліковано на Telegram-каналі "Новости Украины| Война".

"21-ше сторіччя? Ні, не чули;

Монголо-татарська орда;

Папуаси;

Дикі колгоспники", – коментують фото користувачі.

Раніше Дмитро Комаров показав "свинарник" після російських мародерів у Гостомелі, де квартири елітного комплексу перетворилися на сараї.

Повідомлялося, що окупанти відправили награбоване в Ірпені майно своїм рідним і близьким до Санкт-Петербурга, і ті намагаються активно користуватися "подарунками".

Усі подробиці російської агресії, ситуація у містах і міжнародна реакція  читайте на каналі "Новини України" у Telegram.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини