17 квітня 2022, 07:30

ЗМІ: Абрамович приїхав до Києва – названо мету візиту

Роман Абрамович провів зустріч з українськими делегатами для обговорення шляхів поновлення переговорів із Росією.

ЗМІ: Абрамович приїхав до Києва – названо мету візиту

Російський олігарх Роман Абрамович, якого називають "неформальним посередником" на мирних переговорах між Україною та Росією, знову приїхав до Києва. Мета візиту  відновлення переговорного процесу, який зайшов у безвихідь після того, як стало відомо про злочини російської армії проти мирного населення у Бучі й інших українських населених пунктах, пише американський журнал Fortune.

За інформацією джерел видання, Абрамович зустрівся у Києві з представниками української делегації й обговорив шляхи поновлення переговорного процесу.

Представник Абрамовича та радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк відмовилися прокоментувати журналу можливий візит російського олігарха в українську столицю.

Президент України Володимир Зеленський, спілкуючись у суботу з українськими онлайн-виданнями, заявив, що Абрамович бере участь у переговорах між Києвом і Москвою як представник російської делегації, але він належить до тих, хто виступає за завершення війни та дипломатичні шляхи вирішення конфлікту. На думку глави держави, залучення згаданого олігарха до переговорного процесу може збалансувати позицію російської делегації, у якій присутні прихильники "знищення українського народу".

Український лідер визнав: переговори з Москвою зайшли у глухий кут після того, як розкрилися злочини російських військових проти мирних жителів на Київщині.

Раніше американські ЗМІ писали, що Зеленський нібито особисто відмовив президента США Джо Байдена від запровадження санкцій проти Абрамовича, оскільки у Києві вважають, що олігарх може бути важливим посередником у переговорах із Москвою.

Наприкінці березня ЗМІ також повідомляли, що Абрамович таємно завітав до Польщі, де міг зустрітися з Байденом. Поїздка олігарха збіглася з візитом американського лідера до цієї країни.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини