14 квітня 2022, 19:12

"Навіть собачі будки", – Міноборони України показало "спецоперацію російських мародерів"

Щоб показати звірства та всю дикість поведінки окупантів, Міністерство оборони публікує у Мережі тематичні відео з очевидцями.

"Навіть собачі будки", – Міноборони України показало "спецоперацію російських мародерів"

Спочатку мешканець села під Термахівкою Іванівського району Київської області розповідає на камеру про те, що загарбники нікого не випускали та не впускали. Мета армії агресора – грабіж. "Машини, немає різниці, чашки, кружки, чарки, одяг, ну, все поголовно витягували. Там, де ніхто не живе, все витягували", – слова очевидця злочинів орків Володимира Путіна.

Відео про пограбування армії російських мародерів опубліковано на офіційній сторінці Міністерства оборони України в Instagram.

Після мирного жителя Київської області, який виявився мимовільним свідком злочинів російської армії, наступним є епізод з експертною оцінкою того, що сталося, від військового. Пояснити протиправні дії окупантів в Україні постарався Іван Патріляк, військовослужбовець ЗСУ, він же декан КНУ ім. Т. Шевченка.

Фахівець з історії українського націоналізму, доктор історичних наук розповів, що окупаційні війська завжди беруть трофеї, але найчастіше йдеться про зброю, а не речі мирних жителів.

У підписі до публікації є список того, що найчастіше крали мародери: "Окрім побутової техніки, рашисти нахабно тягнуть із будинків наших мирних мешканців посуд, їжу, одяг і навіть собачі будки".

Раніше Дмитро Гордон показав "трофеї" армії окупантів-мародерів.

Нагадаємо, що Дмитро Комаров показав "свинарник" після російських мародерів у Гостомелі.

Автор: Алина Романенко

Останні новини