8 квітня 2022, 19:46

Путін хоче закінчити цю війну, є кілька ознак – Арестович

Кремлю зараз мирна угода потрібна навіть більше, ніж Україні, запевняє Олексій Арестович.

Путін хоче закінчити цю війну, є кілька ознак – Арестович

Росія у великій війні з Україною не змогла досягти жодної оперативної мети, не кажучи вже про стратегічну. І тепер Кремлю треба підписати угоду про мир.

Таку заяву зробив радник голови Офісу президента України (ОП) Олексій Арестович у коментарі телеканалу "Україна 24".

"Він (президент РФ Володимир Путін  ред.) не може захопити всю Україну. Це було від початку нереальне завдання  наступати 200-тисячною армією на 250-тисячну. Це могла породити лише фантазія людей, відірваних від реальності", – заявив Арестович.

Явною ознакою того, що у Кремлі хочуть перемир'я, за його словами, стала гучна заява прессекретаря російського диктатора Дмитра Пєскова. Він несподівано визнав "значні" втрати російських військ, а також висловив сподівання, що війну вдасться завершити вже найближчими днями.

"Вони хочуть закінчити цю війну, тому що поєднання поразки на полі бою та санкцій, які ламають хребет їхній економіці, ставлять під питання соціально-політичне становище всередині РФ", – розповів представник ОП.

За його словами, свою поразку Кремль визнав ще 4 березня, коли Радфед РФ не стала вводити по країні загальну мобілізацію. Кремлю довелося остаточно відмовитися від планів зі взяття Києва.

Тепер Кремль хоче отримати хоч якусь перевагу на Сході та Півдні України, щоб не виглядати вже зовсім таким, який програв.

"Головна їхня турбота зараз, щоб Путін приїхав на зустріч із Зеленським хоч із якоїсь силової позиції, хоч щось взяти: Маріуполь, зону ООС. Хоч якусь серйозну загрозу створити... Він (Путін  ред.) не може собі дозволити приїхати, тотально програвши... Поки що у них ілюзія, що вони можуть взяти Маріуполь, оточити Донбас", – повідомив Арестович.

Раніше Подоляк вказав на тривожні дзвіночки для Кремля, наголосивши на "паніці" в елітах.

Ми також писали, що Піонтковський був приголомшений через слова Пєскова та запідозрив, що держпереворот відбувся.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Останні новини