4 квітня 2022, 11:28

"Це капець", – у кремлівському ЗМІ розповіли, що РФ планує зробити з Україною

У державному російському ЗМІ з'явився матеріал із докладним описом плану РФ щодо ліквідації українського народу й Української держави.

"Це капець", – у кремлівському ЗМІ розповіли, що РФ планує зробити з Україною

Влада Росії відкрито почала пропагувати мету ліквідації українського народу й української державності.

На російському державному сайті РИА "Новости" вийшла стаття "Що Росія має зробити з Україною", у якій автор доводить необхідність реалізації Кремлем на території України основних ідей лідера німецьких фашистів Адольфа Гітлера. На матеріал звернув увагу відомий український журналіст і блогер Денис Казанський.

В опублікованій статті відкрито обґрунтовується необхідність етноциду: йдеться вже не про "денацифікацію", а про "деукраїнізацію", про те, що українців необхідно змусити відмовитися від своєї національності за допомогою масових репресій.

"Російська держава вже просто відкрито перейшла до риторики нацистських злочинців. Цілий народ оголошується неправильним, пропагується необхідність знищення українців та української державності. І після таких статей вони ще намагаються виправдатися за Бучу, стверджують, що не чинили там військових злочинів... Так от же, подивіться, вони на державних сайтах оприлюднюють заклики до геноциду українців!" – зазначає Казанський.

За словами журналіста, тональність російських державних ЗМІ дає підстави стверджувати: масові вбивства цивільного населення у Бучі є частиною спланованої операції російської влади.

"Це не ексцес виконавця, не самовільні звірства неотесаної солдатні, а частина продуманої російської державної політики. Це означає, що побачене у передмісті Києва  лише початок. На окупованих територіях готується масштабніший геноцид українців, де рахунок жертв уже піде не на сотні, а на десятки тисяч.

Єдиний спосіб якось цьому запобігти – говорити зараз на весь світ про те, що відбувається та відбуватиметься. І не треба нічого вигадувати. Ми просто маємо демонструвати публікації у державних ЗМІ РФ, які абсолютно не приховують своїх намірів. Готується масштабний геноцид українського народу. Про це має знати вся планета", – зазначає Казанський.

Тим часом зі звільненої Бучі продовжують надходити підтвердження геноциду, влаштованого російською армією.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини