26 березня 2022, 15:44

Мер Чернігова: місто в оточенні та повністю рознесене... але не здається

Влада Чернігова збирається евакуювати тяжкопоранених, яких не можна оперувати на місці.

Мер Чернігова: місто в оточенні та повністю рознесене... але не здається

Чернігів перебуває в оперативному оточенні російських окупаційних військ. У результаті безперервних ворожих обстрілів місто повністю рознесене, легше порахувати ті будинки, які ще вціліли. Загинуло понад 200 мирних громадян.

Такою трагічною інформацією поділився мер Чернігова Владислав Атрошенко під час брифінгу у суботу.

За його словами, окупанти цілеспрямовано зруйнували міст, який сполучав обласний центр із київським напрямком, позбавивши українську сторону можливості організувати гуманітарні коридори. Своєю чергою пішохідний міст постійно обстрілюється, використовувати його небезпечно. Тому про масову евакуацію мешканців поки не йдеться.

Зараз влада планує евакуацію будь-якими шляхами тяжкопоранених, яких не можна оперувати на місці. Наразі це 44 особи, у тому числі троє дітей.

Загалом на сьогодні у Чернігові залишаються 120 тисяч людей. Місцева влада знаходиться на місці та намагається забезпечити життєдіяльність міста наскільки це можливо за нинішніх умов. Всі необхідні служби працюють, підтримуючи ЗСУ. Намірів здавати місто немає.

Міський голова також звернувся до німецьких журналістів і попросив їх донести до уряду ФРН, який продовжує купувати енергоресурси у РФ, інформацію про поточну гуманітарну катастрофу у Чернігові.

Раніше повідомлялося, що у Чернігові російські війська повітряним ударом занапастили 10 людей, які стояли у черзі за хлібом.

Нагадаємо, днями українська армія розбила колону окупантів на Чернігівщині: частину загарбників було знищено, інші втекли до лісу.


Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Автор: Артем Малиновский

Останні новини