24 березня 2022, 10:02

“Росія не вміє говорити правду”, – мешканки Маріуполя поспілкувалися з пропагандистом із РФ

Російський журналіст поспілкувався з жителями Маріуполя, які чітко дали йому зрозуміти, що Росія ніколи не говорила правду.

“Росія не вміє говорити правду”, – мешканки Маріуполя поспілкувалися з пропагандистом із РФ

Маріуполь досі перебуває у повній блокаді, а ворожі війська продовжують щодня обстрілювати місто, завдаючи ударів по цивільній інфраструктурі. Днями один із пропагандистських російських журналістів вирішив поспілкуватися із місцевими жителями на тему "визволення".

Сьогодні, 24 березня, на сторінці Telegram-каналу "Український Діалог" з'явилися кадри російського журналіста з Маріуполя. Свою промову він почав із того, що довгих 8 років ЗСУ обстрілюють Донецьк, а жителі Маріуполя не вірять у це та кажуть, що ЗМІ брешуть.

Далі у кадрі можна побачити двох жінок, одна з яких дала зрозуміти пропагандисту, що до "руського миру" та "визволення" Маріуполю дуже добре жилося. У місті будувалися дороги, відкривалися нові парки, працювали заводи тощо, але раптом прийшла Росія з її "визволителями".

Журналіст почав знову гнути пропагандистську риторику про те, що 8 років ЗСУ обстрілювали Донецьк. Однак і тут місцеві мешканки дали йому відсіч. Вони поцікавилися, а як снаряди могли долетіти з боку ЗСУ до Донецька?

"Росія не вміє говорити правду", – заявила жінка на чергові завчені фрази журналіста щодо обстрілу "ДНР".

Жінка дала зрозуміти, що у Донецьку у неї живуть друзі та вони добре жили до початку бойових дій, їх ніхто не бомбив, вони отримували одразу дві пенсії (від України та від РФ). А тепер прийшла РФ до Маріуполя та прийшло горе у вигляді бомбардувань та обстрілів мирних жителів.

Згадав пропагандист і про "алею ангелів" у Донецьку, і про загиблих дітей. Однак у Маріуполі йому нагадали, що російська армія вбиває дітей прямо зараз.

Раніше ми повідомляли, що у блокадному Маріуполі внаслідок ворожих обстрілів загинула 11-річна українська спортсменка Катерина Дьяченко.

Нагадаємо, українська розвідка злила у Мережу розмову між Мізінцевим, який відповідає за блокаду Маріуполя, та його підлеглими.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини