15 березня 2022, 16:22

"Зі шкури вилазимо..." – досвідчений льотчик обурився поведінкою українців під час повітряної тривоги

Знаменитий льотчик із Вінниці, чиє ім'я з міркувань безпеки ретельно ховається, озвучив правила поведінки, коли звучить сирена.

"Зі шкури вилазимо..." – досвідчений льотчик обурився поведінкою українців під час повітряної тривоги

Не приховуючи свого обурення, український льотчик описав, що побачив вулиці рідної Вінниці під час повітряної тривоги. У яскравих фарбах досвідчений професіонал пояснив, чому так важливо ховатися в укриттях при звуку сирени, скільки є часу, щоб туди переміститися, а також нагадав про те, що вірити у своє везіння означає ризикувати життям і здоров'ям.

Гнівний, але корисний для кожного українця пост від відомого льотчика розміщений на офіційній сторінці в Instagram Координаційного центру для допомоги Україні.

Свою емоційну промову льотчик почав із того, що він вперше з початку війни приїхав до себе до Вінниці та жахнувся тим, що відбувається.

"Люди сидять під боком у ворога з увімкненою РЛС, щоб вчасно виявити пуск ракети з літака або балістичної. За секунду передають цю інфу нам, а за дві секунди ми даємо сигнал і вмикаються сирени. Ми очі обдерли про монітори, бо віримо, що наша робота комусь може врятувати життя", – різко, але справедливо висловився льотчик.

Він озвучив кілька фактів, як ракети можуть збиватися з курсу, не долітати та руйнувати все на своєму шляху. Повідомив, що сили ЗСУ збивають крилаті ракети, але операції з їх перехоплення можуть бути вдалими не завжди.

"У ракет немає пам'яті, та вони не знають, що треба промазати, і цього разу також. Чуєте сигнал  ХОВАЙТЕСЯ!" – такою фразою завершив своє звернення до безтурботних українців той, хто захищає їхні життя від ворога у небі.

Раніше ми повідомляли, які ліки потрібно брати з собою в укриття, коли звучить сирена.

Нагадуємо правила поведінки при хімічній атаці, які можуть врятувати життя.

Корисно знати правила поведінки, які можуть урятувати життя при зустрічі з окупантами.

Автор: Алина Романенко

Останні новини