14 березня 2022, 14:41

"Невже незрозуміло?" – Генпрокурор Ірина Венедіктова звернулася із серйозними аргументами до європейських лідерів

Посадовець не змогла стримати своїх емоцій, спостерігаючи за тим, що відбувається у країні, й усвідомлюючи зловісне мовчання Заходу.

"Невже незрозуміло?" – Генпрокурор Ірина Венедіктова звернулася із серйозними аргументами до європейських лідерів

У досить різкій формі Генеральний прокурор України заговорила на важливі для мешканців нашої країни теми, постаравшись достукатися до тих, у чиїх силах допомогти.

Новий гнівний пост Ірина Венедіктова опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

Український державний діяч іронічно висловився на тему "руського миру", який прийшов "рятувати" людей, через що відбуваються лише руйнування. Генеральний прокурор іронічно поцікавилася, що тоді таке "руська війна", якщо те, що відбувається у нашій країні, влада країни-окупанта називає "миром".

Розповіла про зруйновану від обстрілів армії РФ Свято-Успенську Святогірську лавру, нагадавши, що з 929 людей, які перебували там на той момент, ніхто не просив їх "рятувати".

"То, може, росіяни не знали, куди гатять? Може, у Лаврі біологічні наркотики виготовляли? Чи у кожного там по портрету Гітлера? Ну, у голові ж не вкладається", – щиро обурилася тому, що відбувається, Ірина Венедіктова.

Відомий юрист розповіла світові про ранкові обстріли аеропорту у Львові й Івано-Франківську, повідомивши, що ракетами ворога можуть бути знищені великі європейські міста.

"Якщо представники політичної еліти країн Євросоюзу вважають, що, надавши допомогу українцям, можна тим самим спровокувати Третю світову війну та втягнутися у конфлікт, то, панове, вона вже почалася, невже незрозуміло?! Ми воюємо не лише за себе, а й за нас всіх", – назвала речі своїми іменами, звертаючись до європейських лідерів, досвідчена правознавиця.

Наприкінці своєї емоційної промови Ірина Венедіктова закликала тих, від кого це залежить, нарешті прийняти важливі рішення, взяти на себе відповідальність за те, що відбувається, тим самим захистивши українських дітей.

Раніше Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова у різкій формі звернулася до росіян.

Ми повідомляли, що Генеральний прокурор України нагадала Миколі Баскову про покарання за злочин.

Нагадаємо, російську телеведучу Тіну Канделакі оголосили у міжнародний розшук, про що повідомила Ірина Венедіктова.

Автор: Алина Романенко

Останні новини