12 березня 2022, 17:10

Зеленський відповів на запитання щодо можливої окупації Києва

Президент України заявив, що окупанти зможуть увійти до Києва, лише якщо знищать усіх його мешканців.

Зеленський відповів на запитання щодо можливої окупації Києва

Російські окупаційні війська зможуть зайняти Київ, лише якщо влаштують криваві бомбардування міста, зітруть його з лиця землі та знищать усіх мешканців, але у такому разі їм доведеться жити самим, друзів серед українців вони не знайдуть.

Таку заяву зробив президент України Володимир Зеленський у розмові з іноземними ЗМІ, відповідаючи на питання щодо можливості захоплення Києва російськими військами.

"Росіяни зайдуть до Києва, якщо вони знищать усіх нас", – наголосив глава держави.

Коментуючи ситуацію на фронті, президент заявив, що деяких невеликих населених пунктів під Києвом, Харковом вже практично не існує.

"Їх просто немає, і людей немає. І більше не буде", – сказав український лідер і додав, що це велика трагедія.

За словами президента, дороги та будь-які об'єкти цивільної інфраструктури можна відновити та відбудувати, а людське життя, на жаль, не повернути.

Нагадаємо, на цій же пресконференції Зеленський вперше озвучив втрати Збройних Сил України. Президент заявив, що за 17 днів війни з Росією загинуло близько 1300 українських захисників.

Крім того, український лідер прокоментував слова глави Кремля Володимира Путіна про "позитивні зрушення" у переговорах Києва та Москви. Зеленський повідомив, що на сьогодні російська сторона перейшла від ультиматумів до діалогу.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини