24 лютого 2022, 12:17

Україна розірвала дипломатичні відносини з Росією – Зеленський

Зеленський офіційно оголосив про розрив дипломатичних відносин із Росією.

Україна розірвала дипломатичні відносини з Росією – Зеленський

Президент Володимир Зеленський оголосив про повний розрив дипломатичних відносин із Росією після нападу російської армії на територію України.

Зеленський зробив заяву під час брифінгу для преси, на якій глава держави прокоментував поточну ситуацію щодо вторгнення російської армії.

"Ми розірвали дипломатичні відносини з Росією", – заявив він.

Більше того, коментуючи ракетні удари російських військових по містах України, Зеленський заявив, що ранок 24 лютого увійшов у світову історію. Звертаюся до українців, Зеленський заявив, що Україна не віддасть нікому власну свободу.

"Цей ранок увійшов в історію, але ця історія абсолютно різна для нашої країни і для Росії. Україна не віддасть своєї свободи", - наголосив Зеленський, порівнявши дії путінської Росії та гітлерівської Німеччини.

Нагадаємо, сьогодні вночі російські військові атакували значну частину міст України, завдаючи артилерійських ударів по об'єктах військової та міської інфраструктури. Спробу російських підрозділів на танках просунутися вглиб країни зустріли запеклим опором української армії.

Нагадаємо, у боях за Щастя бійці ЗСУ підірвали міст через Сіверський Донець, щоб російські танки не прорвалися в Україну.

Військові експерти зазначають, що РФ провалила перший етап вторгнення до України.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини