23 лютого 2022, 15:32

Геращенко після зачистки псевдомітингу у Києві попередив колаборантів: "Ї###ити будемо жорстко"

У Києві розігнали псевдомітинг, який спробувала влаштувати Москва для дестабілізації внутрішньої обстановки.

Геращенко після зачистки псевдомітингу у Києві попередив колаборантів: "Ї###ити будемо жорстко"

У середу, 23 лютого, у Києві кілька десятків чоловіків вийшли "протестувати" нібито проти насильства в українських в'язницях. Проплачену акцію швидко зачистила поліція.

Деталі оприлюднив у Telegram радник голови МВС України Антон Геращенко.

“До уваги всіх, хто хоче цими днями за російські гроші влаштовувати платні мітинги, намагаючись зробити картинку для РосТВ. Ї##шити будемо жорстко! Ясно?" – написав Геращенко.

За його даними, Москва планувала зібрати на псевдомітинг близько тисячі людей. Готувалися окупанти заздалегідь – до виправних колоній України з РФ надійшов "прогін" із наказом "пошуміти", тобто, влаштувати бунти у в'язницях.

Цей “прогін” був перехоплений Києвом. 22 лютого з цього приводу із заявою виступив міністр юстиції України Денис Малюська. Він навіть перейшов на тюремний жаргон, щоб донести свою думку до арештантів, які могли бути задіяні у плані Кремля.

“Вечір у хату людям, які заїхали та мотають терміни у наших в'язницях. Про прогін від злодіїв (у законі) з Раші знаю, чув... Ми проти беззаконня, тому, люди, тихо, ша. Без кіпішу”, – заявив міністр.

Україна вжила необхідних заходів, через що план Москви влаштувати бунти у в'язницях України провалився, не розпочавшись. Попри це псевдомітинг агресор скасувати “забув”.

Поліція швидко спрацювала. Було затримано 34 учасників акції протесту. Ведеться розслідування.

Геращенко оприлюднив кадри арешту учасників псевдомітингу.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що заступник голови Нацполіції розповів, що перед російською агресією почали масово купувати українці.

Ми також писали, що Медведчук вивозить майно та зброю з дому у Києві – поліція перекрила вулицю.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини