19 лютого 2022, 20:47

Залужний розповів про план Кремля щодо введення "миротворців" на Донбас

Росія готує провокації з метою створення приводів для введення на Донбас підрозділів регулярної армії РФ.

Залужний розповів про план Кремля щодо введення "миротворців" на Донбас

Країна-агресор Російська Федерація має план щодо введення на окуповані території Донбасу підрозділів регулярної армії Росії під виглядом "миротворців".

Наразі російські спецслужби та кадрові військові готують теракти в ОРДЛО, жертвами яких мають стати мирні жителі. Це робиться з метою звинувачення України та створення приводів для російського вторгнення, йдеться у повідомленні, опублікованому на сторінці Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного у Facebook.

Роблячи заяви про затримання українських диверсантів, ворог розкриває власні плани щодо замінування маршрутів, за якими окупанти нині примусово евакуювали місцеве населення непідконтрольних територій до РФ. У зоні ризику особливо перебувають автобуси та поїзди з дітьми-сиротами та літніми людьми, а також житлові будинки й об'єкти соціальної інфраструктури, сказано у заяві.

Головнокомандувач ВСУ повідомив, що внаслідок сьогоднішніх обстрілів з боку бойовиків, що підтримуються Росією, загинули двоє українських військових, ще четверо отримали поранення.

Залужний вкотре наголосив: українська армія не збирається проводити наступальну операцію на Донбасі. Попри загострення ситуації, що спостерігалося останнім часом, не загинув жоден мирний житель або найманець.

Раніше в ОТУ "Схід" повідомили, що до окупованого Донецька прибула група російських найманців із ПВК "Вагнер", яка спільно з російськими спецслужбами готує теракти на непідконтрольних територіях. Зокрема йдеться про підготовку підривів житлових будинків.

Нагадаємо, МЗС України закликало "трійку" ОБСЄ терміново відвідати українську територію для встановлення фактів обстрілу з боку бойовиків.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини