17 лютого 2022, 21:28

У "ДНР" готують провокацію з "евакуацією" мирних жителів

Бойовики "ДНР" мають намір "евакуювати" мешканців населених пунктів, розташованих поблизу лінії розмежування.

У "ДНР" готують провокацію з "евакуацією" мирних жителів

Повністю підконтрольна Кремлю окупаційна адміністрація так званої "ДНР" готує чергову провокацію щодо нагнітання ситуації на Донбасі. На 18 лютого бойовики запланували "евакуацію" жителів населеного пункту Олександрівки, розташованого поблизу лінії розмежування, нібито через обстріл з боку ЗСУ.

Про це у четвер заявив "голова адміністрації селища" Костянтин Чалий. Рішення про "евакуацію" жителів Олександрівки, що примикає до Донецька з півдня, за його словами, прийнято через погіршення ситуації на фронті. Людей збиратимуть біля місцевої школи та вивозитимуть автобусами у "безпечні місця".

Тим часом сепаратистські пабліки у соцмережах повідомляють, що аналогічне розпорядження також надійшло до Сигнального, Старомихайлівки та низки інших селищ біля лінії розмежування.

Своєю чергою ексватажок бойовиків на Донбасі Олександр Ходаковський збирає терористів на збори.

"Хочу зробити оголошення.

Усім, хто готовий знову стати у стрій, бути готовими. На проведених раніше зустрічах із ветеранами ополчення обговорювався алгоритм дій і вказувалися місця прибуття, дату та час зборів я повідомлю всіма доступними способами", – написав він у своєму Telegram-каналі.

На провокації з боку бойовиків, що готуються, вказує і прибуття на окуповані території Донбасу російських пропагандистів, до завдань яких може входити зйомка постановчих сюжетів. Зокрема, повідомляється про приїзд до регіону пропагандистів ANNA-News.

Нагадаємо, 17 лютого на Донбасі сталося різке загострення обстановки: бойовики обстріляли зі ствольної артилерії Станицю Луганську, внаслідок чого пошкоджено будівлю дитячого садка й інші інфраструктурні об'єкти.

Голова МЗС України Дмитро Кулеба закликав західних партнерів засудити дії російсько-окупаційних військ і зазначив, що Москва вкотре грубо порушила Мінські угоди.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини