16 лютого 2022, 19:52

Зеленський потужно виступив у Маріуполі перед військовими: "Ми не відступимо та не поступимося"

Президент України Володимир Зеленський виступив перед військовими у Маріуполі з нагоди Дня єднання.

Зеленський потужно виступив у Маріуполі перед військовими: "Ми не відступимо та не поступимося"

16 лютого, у день, коли, за даними західних ЗМІ, мало відбутися вторгнення військ РФ в Україну, президент Володимир Зеленський поїхав на схід країни. Він із потужною промовою виступив перед військовими та правоохоронцями у Маріуполі.

Кадри були оприлюднені на обліковому записі Офісу президента у Facebook.

На початку промови Зеленський подякував іноземним дипломатам, які залишилися в Україні попри загрозу вторгнення. Він висловив свою повагу до політиків, які не втекли з країни у напружений період, і всього українського народу.

Після цього він звернувся до військових.

“З вами нічого не страшно. З вами ми готові долати будь-які загрози, політичний і військовий тиск. Ми не відступимо та не поступимося... Нас не лякають жодні прогнози, нас не лякають жодні люди, ніякі вороги, ніякі дати. Ми захищатимемо себе і 16 лютого, і 17-го, і у березні... День і місяць не важливі. Важливий рік. Нині 2022-й, а не 2014-й. Це важливо”, – сказав Зеленський.

Він наголосив, що Україна за останні 8 років у кілька разів посилила свої Збройні сили, завдяки чому агресор подумає, перш ніж наступати.

Глава держави зазначив, що в Україні сильні не лише Збройні сили, а й дипломатичні сили, волонтерські, а також сили національного спротиву.

"Ми – українці та ми разом", – констатував Зеленський.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Зеленський із першою леді зняли домашнє відео, щоб спростувати чутки про втечу з України.

Ми також писали, що Зеленський звернувся до українців щодо вторгнення армії РФ в Україну.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини