16 лютого 2022, 08:01

Гордон пролив світло на вивезення своєї сім'ї за кордон – кадри

Журналіст і телеведучий особисто підтвердив дані про те, що члени сім'ї Гордон – Бацман перебувають за межами України.

Гордон пролив світло на вивезення своєї сім'ї за кордон – кадри

Інформація про "евакуацію" Дмитра Гордона та його рідні з'явилася 14 лютого. У ніч на цю дату з Києва вилетів літак, що належить президенту ФК "Шахтар" Ринату Ахметову, на борту якого нібито було все сімейство Гордон – Бацман.

Згодом український журналіст разом із дружиною спростував свою "втечу" та записав відеозвернення зі столиці України.

Водночас відповідати на запитання про своїх дітей і літніх батьків він відмовився.

Під час останнього публічного спілкування на камеру Гордон підтвердив, що вивіз частину своєї сім'ї з України через можливу атаку РФ. Він пояснив, чому так вчинив.

В етері телеканалу "Україна 24" він зазначив, що з 2014 року воює з російською пропагандою "практично наодинці" та боїться, що на нього можуть тиснути, використовуючи сім'ю: "Я не можу боротися зі зв'язаними руками".

"Я розумію, що оскільки я є особистим ворогом Путіна та кремлівської банди, удар може бути завданий по моїй сім'ї, якщо вони опиняться у Києві.<...> Люди, за яких я відповідаю, повинні бути у безпеці", – сказав він.

Ведучий разом із дружиною Олесею Бацман виїжджати з країни не буде.

Крім того, він підтвердив, що його батько, теща, дідусь дружини та діти відлетіли до Відня лайнером Рината Ахметова. Він подякував мільярдеру за таку допомогу та побажав усім таких надійних друзів.

Раніше Гордон відповів Офісу президента, який розпускає чутки про його "втечу" з країни. Він записав відео з дому у компанії зі своєю дружиною.

Повідомлялося, що 16 лютого, яке ЗМІ називають днем можливої повномасштабної атаки російських військ в Україну, український олігарх Ринат Ахметов планує перебувати на Донбасі – у Маріуполі.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини