15 лютого 2022, 15:44

У Раді вигадали покарання для депутатів російської Думи за визнання "ЛДНР"

Фракція "ЄС" звертається до РНБО з вимогою негайно запровадити санкції проти всіх депутатів Думи РФ, які проголосували за визнання "ЛДНР".

У Раді вигадали покарання для депутатів російської Думи за визнання "ЛДНР"

Фракція "Європейської солідарності" звернулася до РНБО з вимогою негайно скликати засідання Ради, вимагаючи ввести санкції проти всіх депутатів російської Думи, які сьогодні проголосували за визнання так званих "ЛДНР".

Про це заявила депутат фракції Ірина Геращенко, виступаючи із трибуни Парламенту.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook вона додала, що МЗС має негайно звернутися з пропозицією до провідних країн світу вчинити аналогічно та ввести персональні санкції проти 351 російського депутата, які сьогодні у Москві підтримали визнання "незалежності" ОРДЛО.

Геращенко також звернулася до представників влади, заявляючи про необхідність опублікувати план захисту України на тлі зростання загрози національному суверенітету з боку РФ.

Нагадаємо, Держдума РФ звернулася до глави Кремля Володимира Путіна з проханням визнати "незалежність" так званих "ЛДНР".

При цьому відомий український військовий експерт заявив, що у разі визнання Кремлем "незалежності" ОРДЛО Україна може розцінювати подібний крок як подарунок долі. За його словами, таке рішення Москви фактично поховає Мінські угоди, які не вигідні Україні.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини