14 лютого 2022, 20:05

Зеленський зробив заяву щодо вторгнення армії РФ 16 лютого

Президент України Володимир Зеленський сьогодні ввечері звернувся до українців із закликом зберігати спокій і не піддаватися на провокації.

Зеленський зробив заяву щодо вторгнення армії РФ 16 лютого

12-13 лютого напруга навколо вторгнення армії РФ, що нібито готується, в Україну досягла піку: Білий дім попередив союзників про загрозу, і понад 30 країн рекомендували своїм громадянам покинути країну.

Сьогодні президент Володимир Зеленський записав нове відеозвернення до українців. Він оголосив 16 лютого Днем єднання. Президент уже підписав указ.

"Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання", – сказав гарант.

Він нагадав, що українців не вперше лякають вторгненням і називають дату.

"Ми прагнемо миру та хочемо вирішити всі питання виключно шляхом переговорів. І Донбас, і Крим повернуться до України. Винятково дипломатичним шляхом", – зазначив Зеленський.

Глава держави нагадав, що ЗСУ мають унікальний бойовий досвід і зброю. Сьогодні вони у рази сильніші за тих, хто у 2014 році воював з агресором на Донбасі.

Раніше глава держави звернувся до парламентаріїв і олігархів, які втекли за кордон, із закликом повернутися на батьківщину та допомогти їй боротися за незалежність. Він також рекомендував Верховній Раді вжити заходів, щоб повернути колег на батьківщину.

Тим часом американська розвідка припускає, що Кремль може піти у наступ до кінця Олімпіади. Імовірною датою атаки називають 16 лютого.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини