13 лютого 2022, 15:59

Для вторгнення РФ в Україну є серйозна перешкода: що може стати на заваді планам Путіна

Погода може стати союзником України у боротьбі з російською агресією.

Для вторгнення РФ в Україну є серйозна перешкода: що може стати на заваді планам Путіна

Загроза нового військового вторгнення Росії в Україну – тема номер один у всіх вітчизняних та закордонних ЗМІ. Британські журналісти стверджують, що напад російських військ відбудеться у "найближчі дні", а зовнішньополітичні відомства низки західних держав звернулися до своїх громадян із закликом терміново залишити українську територію. Своєю чергою у НАТО стверджують, що Москва має план повалення чинної влади в Україні та розхитування суспільно-політичної ситуації всередині країни.

Влада України заспокоює співвітчизників і стверджує, що керівництво країни та військові повністю контролюють ситуацію. ЗСУ готові дати відсіч агресору, потенційне російське вторгнення обернеться колосальними втратами для окупантів.

Тим часом у соцмережах звертають увагу, що Україна, крім власної армії та підтримки Заходу, має ще один союзник у протистоянні з російською агресією. Йдеться про теплу погоду протягом найближчих 10 днів, яка ніяк не може сприяти проведенню наступальних операцій.

"Прогноз погоди на найближчі 10 днів в Україні. А з четверга ще й дощі. У мене дуже просте питання. Яка війна? Як по розкислій землі, яка перетворилася на трясовину, танки й інший путінський військовий металолом воювати зібралися?" – пише Telegram-канал Vitauskas NEWS POST.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський попросив західні держави надати докази того, що Росія почне наступальну операцію 16 лютого, якщо у них є стовідсоткова інформація щодо цього.

Тим часом голова Міноборони Олексій Резніков пояснив відмінність ситуації 2014 року від сьогоднішньої та назвав ЗСУ найпотужнішою армією у Європі. Голова оборонного відомства впевнений: Росія не зможе захопити ані Київ, ані будь-яке інше українське місто.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини