11 лютого 2022, 17:11

У "Л/ДНР" звинуватили прикордонників РФ у поборах і "тролінгу"

Сепаратисти ОРДЛО скаржаться, що прикордонники РФ перетворили захоплену ділянку кордону на власну корупційну годівницю.

У "Л/ДНР" звинуватили прикордонників РФ у поборах і "тролінгу"

У сепаратистських "Л/ДНР" незадоволені поведінкою прикордонників ФСБ Росії. Корупція на непідконтрольній Києву ділянці кордону процвітає.

Про це пише у Telegram сепаратистський канал "Донбаський Кейс".

Ресурс звинуватив прикордонників РФ у поборах. Особливо плачевна ситуація, за його даними, на пункті пропуску "Матвієв Курган".

"Все робиться за класикою: спочатку створюється штучна черга, яку можна об'їхати, але, зрозуміло, не безкоштовно, але якщо заплатив, такій людині дається "зелене світло"", - розповів канал.

Люди, які не мають грошей на хабар, змушені простоювати у чергах на кордоні по 10-12 годин.

Ситуація настільки кричуща, що жителі "Л/ДПР" масово пишуть скарги ФСБ із проханням розібратися. Проте покращення ситуації не відбувається.

"Звернення були досить масовими, і УСБ ФСБ не могло на них не відреагувати, що й зробили, надіславши матеріали для розгляду... у Ростовське прикордонне управління, тобто тим, на кого скаржилися. Високий клас тролінгу, не знаходите?" - обурився "Донбаський Кейс".

Він уточнив, що, згідно з анонімними зізнаннями самих прикордонників РФ, у корупційній схемі пов'язане їхнє вище керівництво, яке зобов'язує їх виконувати "план" з поборів.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що прикордонники РФ "тролять" найманців на КПП - сепаратисти обурені.

Ми також писали, що Усік розповів, як з ним вчинили прикордонники Росії при в'їзді до Криму: "Кошмарять. Просто кошмарять".

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини