10 лютого 2022, 18:29

Мураєв готує "теплий прийом" Зеленському та РНБО у Харкові: чого побоюється політик

Лідер партії "Наші", екснардеп Євген Мураєв закликав харків'ян 11 лютого прийти під Харківську ОДА, де проходитиме виїзне засідання РНБО.

Мураєв готує "теплий прийом" Зеленському та РНБО у Харкові: чого побоюється політик

Євген Мураєв побоюється, що після численних порушень він все ж таки втратить телеканал "Наш", і збирається організувати мітинг у день проведення засідання РНБО за участю президента Володимира Зеленського у Харкові. Він закликає своїх прихильників прийти на акцію протесту 11 лютого.

"Завтра у нашому улюбленому місті о 15:30 у приміщенні ОДА відбудеться виїзне засідання РНБО. На ньому буде спроба закрити телеканал "Наш". Приходьте завтра. Ми повинні сказати їм "ні"", – прокоментував Мураєв.

До речі, програму виїзного засідання РНБО офіційно не оголошували, тому невідомо, наскільки достовірною є інформація екснардепа.

Проте приводи для занепокоєння у Мураєва справді є, але всі його неприємності пов'язані виключно з порушенням закону з боку політика та підконтрольного йому телеканалу.

Так, Нацрада України з питань телебачення та радіомовлення оштрафувала телеканал "Наш" на велику суму через расистські висловлювання Мураєва та порушення мовного закону.

В етері Мураєв називав столицю Франції "чорний Париж", "мусульманська Мекка... з хіджабами.., де страшно перебувати". Він також говорив про належність мусульман до світового тероризму. Ведучий не спробував зупинити спікера, а після зауважень програму випустили у повтор без редакційних правок.

Це був не єдиний інцидент, пов'язаний із порушенням. У Нацраді зазначили, що у 2021 році штрафували канал сім разів, а також чотири рази зверталися до суду з проханням скасувати ліцензію на супутникове мовлення.

А у січні британська розвідка попередила про план Кремля захопити владу в Україні та призначити своїх людей на ключові посади. У списку потенційних кандидатів на посаду нового глави розглядають також особу Мураєва.

Екснардеп заявив, що не має нічого спільного з Кремлем і називає себе патріотом України. Проте в Офісі президента нагадали: Москва вже неодноразово підтримувала "другорядні постаті" на керівних посадах у Криму та на Донбасі.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини