10 лютого 2022, 07:32

"Слуги" відреагували на скандал із мільйонним хабарем Трубіцина

Депутата Київської міської ради від фракції "Слуги народу" Владислава Трубіцина зловили на здирстві 1,26 мільйона гривень хабара від приватного підприємця.

"Слуги" відреагували на скандал із мільйонним хабарем Трубіцина

Другий за два тижні "слуга" попався на хабарі та був затриманий. Цього разу силовики викрили у корупції депутата Київської міськради Владислава Трубіцина та його 5 посібників. Вони вимагали 1,26 мільйона гривень.

Глава "Слуги народу" Олена Шуляк заявила, що політична сила очікує на "всебічне та ретельне розслідування справи". "Слуги" вже зробили все необхідне, щоб ніхто не міг натиснути на НАБУ, САП і Вищий антикорупційний суд. Таким чином, політики сподіваються допомогти прийняти законне рішення.

Крім цього, "слуги" вважають, що мають ухвалити політичне рішення та зреагувати швидше, ніж почне діяти кримінальна чи адміністративна відповідальність. Особливо це стосується всіх політиків, яких підозрюють у корупції.

У зв'язку з цим політсила скликає позачергову конференцію Київської міської організації "Слуга народу", щоб обговорити подію та ухвалити рішення щодо Трубіцина.

Проте у коментарях Шуляк заявила, що, можливо, ця справа підштовхне силовиків "звернути увагу" на комунальні підприємства Кличка.

Як повідомлялося раніше, Національне антикорупційне бюро затримало нардепа від "Слуги народу" Сергія Кузьміних, який за винагороду допомагав компаніям перемогти у держтендерах.

А восени 2021 року "Слугу народу" Клочка запідозрили у багатомільйонній корупції. За два роки його 70-річна мати раптово розбагатіла та купила нерухомості на 14,5 млн грн.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини