7 лютого 2022, 09:07

Журналісти з Японії прибули до Слов'янська – у МВС озвучили мету візиту

Японські журналісти прибули в Україну, щоб відвідати одну з військових частин, що знаходиться у Слов'янську.

Журналісти з Японії прибули до Слов'янська – у МВС озвучили мету візиту

Журналісти телекомпанії Nippon Television Network прилетіли до України, щоб відвідати військову частину 3035, де розквартовано 15-й Слов'янський полк Нацгвардії України. Японські гості зробили репортаж про те, як триває підготовка українських військовослужбовців.

Учора, 6 лютого, у прес-службі МВС України повідомили, що журналісти з Японії відвідали у Слов'янську військову частину 3035. Ініціатива належить оператору Саймону Бредлі, який висвітлює українські події з 2014 року.

Разом з ним прибули до Слов'янська журналісти Томохіро Фурутані та Тояма Ямада.

Журналісти мали дві мети: дізнатися, як змінилася українська армія за останні 8 років, а також як здійснюється підготовка у Нацгвардії до захисту своєї країни.

Гості з Японії побачили не лише фізичну підготовку НГУ, а й репетицію військового оркестру. Ще журналісти змогли поспілкуватись із представниками батальйону "Донбас".

Журналісти були здивовані новими зразками озброєння та техніки. Фурутані заявив, що сюжет готується для японських телеглядачів, щоб вони могли самі переконатися, що відбувається в Україні.

Журналісти віддали шану бійцям, які загинули у зоні АТО/ООС, а також детально оглянули околиці Слов'янська. Поспілкувалися гості й з місцевими жителями.

Раніше ми повідомляли, що 9 травня 2021 року у Слов'янську відбулася сутичка з учасниками акції "Безсмертний полк".

Нагадаємо, градоначальник Дніпра Філатов звернувся до Нацгвардії України з проханням виплатити компенсацію сім'ї загиблої Лебединець на заводі ПМЗ у Дніпрі.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини