4 лютого 2022, 09:37

Новий виток у справі дніпровського стрільця: від чого зрікся обвинувачений Артемій Рябчук

Оплачуваний правозахисник підсудного нацгвардійця намагається допомогти своєму підопічному.

Новий виток у справі дніпровського стрільця: від чого зрікся обвинувачений Артемій Рябчук

Солдат-строковик Артемій Рябчук, який влаштував масовий розстріл своїх колег зі зброї у Дніпрі, відмовився від власних свідчень, інформує екснардеп Ігор Мосійчук у Telegram-каналі, передає Діалог.UA.

У Мережі показали листа колишнього нацгвардійця-строковика, у якому той відмовився від усіх показання, які дав раніше. За оцінкою обвинуваченого, вони були надані нібито під моральним тиском і у стані афекту.

Колишній парламентарій уточнив, що обвинувачений зміг залучити до справи незацікавленого правозахисника. За його даними, гроші на це зібрали за допомогою "суспільної підтримки". Це стосується адвоката Ігоря Степанова, який уже закликав визнати його підзахисного потерпілим.

Нагадаємо, що минулого тижня у дніпровському "Південмаші" 20-річний нацгвардієць Артемій Рябчук з автомата АК розстріляв варту військових НГУ. У результаті загинуло п'ятеро людей, серед яких жінка – співробітниця заводу, яка не пустила зловмисника до міста. Також п'ятьох військових було поранено.

Після скоєного злочинець зі зброєю втік. Того ж дня його затримала поліція.

Рябчук підозрюється одразу за трьома статтями: "Умисне вбивство", "Дезертирство", а також "Викрадення, присвоєння та вимагання військовим зброї". Затриманому може загрожувати довічний термін ув'язнення.

Додамо, у лікарні ім. Мечникова розповіли про стан здоров'я пацієнтів, які стали жертвами Рябчука.

ЗМІ розповіли про начальника варти Буганова, якого застрелив Рябчук.

А 22-річна Жанна, у яку стріляв Рябчук, прийшла до тями.

Крім того, сім'ї Віри Лебединець, яка стала жертвою нацгвардійця у Дніпрі, не зателефонували, залишили без виплат.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини