2 лютого 2022, 16:59

У Києві стрілянина біля обмінника криптовалюти: до чого тут "ДНР" і "ЛНР"

Активісти стверджують, що через обмінник проходить значна частина незаконних транзакцій, зокрема фінансуються озброєні угруповання в ОРДЛО.

У Києві стрілянина біля обмінника криптовалюти: до чого тут "ДНР" і "ЛНР"

У Києві на вулиці Володимирській, де розташований один з обмінників криптовалюти, знову неспокійно: у середу, 2 лютого, тут сталася стрілянина.

Відповідне відео опубліковано у Telegram-каналі "Український Діалог".

За попередніми даними, стрілянину вела охоронна фірма обмінника. Сьогодні сюди прийшли громадські активісти, які стверджують, що через обмінник здійснюється значна частина незаконних транзакцій, зокрема фінансуються наркобізнес і терористичні угруповання так званих "ДНР" і "ЛНР".

На поширених кадрах показано, як чоловік у камуфляжі та з автоматом у руках, використовуючи нецензурні висловлювання, намагається відігнати активістів від обмінника. До цього між учасниками конфлікту сталася бійка, постраждав націоналіст і ветеран війни на Донбасі Олексій Середюк.

Увага! На відео є ненормативна лексика!

"Неадеквати з автоматами, які влаштували стрілянину прямо у центрі міста, є охоронною фірмою цього обмінника. Сьогодні туди навідалися активісти та ветерани війни на Донбасі, але охоронці влаштували стрілянину та підстрелили ветерана війни Олексія Середюка", – написала активістка Юлія Литвин на своїй сторінці у Facebook.

Наразі місце стрілянини оточене поліціянтами. Озброєним правоохоронцям наказали зайти всередину обмінника.

Нагадаємо, 25 січня на цьому ж місці сталася стрілянина між учасниками громадського об'єднання "Український прапор" та інкасаторами з охоронної фірми "Легіон". Тоді поліція доправила всіх учасників події до райвідділу.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини