1 лютого 2022, 12:23

Депутати Ради з трибуни Парламенту звернулися до Заходу, пригадавши і Росію

Українські депутати подякували західним країнам за військову допомогу у протистоянні з російською агресією.

Депутати Ради з трибуни Парламенту звернулися до Заходу, пригадавши і Росію

Сьогодні, 1 лютого, у Києві відкрилася 7-ма сесія ВРУ за участю президента України. Після його звернення до трибуни підійшли депутати з прапорами тих країн, які надали Україні військову допомогу.

На трибуні можна було побачити прапори Канади, Польщі, США, Великої Британії, Балтійських країн та інших, які дали добро на постачання в Україну озброєння на тлі можливого вторгнення Росії, інформує "Український Діалог".

З трибуни було сказано, що всі країни Заходу, які не кинули Україну у біді, – брати та сестри. Завдяки їх підтримці у кожному українському населеному пункті готові зустріти "окупанта зі зброєю у руках".

Варто зазначити, що на засіданні Верховної Ради був присутній не лише президент України та члени Кабміну, а й ексголови країни, а також іноземні делегації.

Напередодні уряд Польщі заявив, що готовий надати Україні снаряди для ППО, ПЗРК і безпілотників.

Дуже активні щодо постачання зброї у США. Сьогодні, 1 лютого, в Україну прибула 6-та партія військової допомоги із США. Вашингтон поставив Києву понад 500 тонн зброї. Також активні британці, які надали Києву протитанкові системи NLAW.

Раніше ми повідомляли, що 38% данців висловилися за надання Україні прямої військової допомоги у разі вторгнення Росії.

Нагадаємо, президент України закликав збільшити чисельність армії до 100 тисяч людей та одночасно з цим підвищити зарплату військовим.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини