28 січня 2022, 10:57

В окупованому Донецьку анонімно повідомили про замінування 9 будівель – джерело

Низку будівель, у яких розташовуються псевдовлада та "міністерства" терористичної "ДНР", перевіряють на наявність вибухонебезпечних предметів.

В окупованому Донецьку анонімно повідомили про замінування 9 будівель – джерело

Раніше повідомлялося, що гібридна армія Росії, попередньо, готує провокацію на Хрещення в ОРДЛО, яка може стати приводом для вторгнення. Зокрема, йшлося про Донецьк, де може бути створена загроза для цивільного населення. Терміни трохи зрушили.

Інформація про замінування дев'яти будівель у Ворошилівському, Київському та Калінінському районах окупованого російськими найманцями Донецька надійшла від анонімних джерел у п'ятницю, 28 січня.

Відомо, що у зв'язку з цим перекрили проспект Садовий (центр міста) та пр. Ватутіна від вул. Артема до вул. Челюскінців.

Як пишуть у ТГ-каналі "Типовий Донецьк", на місцях працюють спецслужби. Опубліковано список будівель з адресами. Серед них приміщення, де розташовуються так звані "міністерство закордонних справ", "міністерство інформації", "МНС", банк бойовиків "ДНР" і бізнес-центр "Столичний" (пр. Б. Хмельницького, 102).

Також вказані адреси:

бул. Шевченка, 11 (Регіональна енергопостачальна компанія);

вул. Артема, 84 (бібліотека ім. Крупської);

вул. Артема, 46 (Палац дитячої та юнацької творчості м. Донецька);

пл. Комунарів, 1 ("Пасаж");

пр. Ілліча, 106 (пивзавод "Сармат").

Раніше повідомлялося, що окупанти можуть вдатися до провокації, щоб звинуватити ЗСУ та мати привід для відкритого вторгнення російських військ до ОРДЛО.

Нагадаємо, згідно з розвідданими США, російські впливові особи вже починають фабрикувати українські "провокації" у соцмережах і поширюють дезінформацію, щоб виправдати втручання Росії та посіяти розбрат в Україні. Цей сценарій починає втілюватися на очах. У російських ЗМІ написали про нібито захоплення школи під Донецьком українськими військовими.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини