28 січня 2022, 10:52

У лікарні ім. Мечникова розповіли про стан здоров'я пацієнтів, які стали жертвами Рябчука

Стан двох поранених поки що тяжкий, проте ще двох пацієнтів буде переведено у відділення.

У лікарні ім. Мечникова розповіли про стан здоров'я пацієнтів, які стали жертвами Рябчука

Вчора, 27 січня, у Дніпрі на заводі ПМЗ солдат-строковик Рябчук розстріляв своїх товаришів по службі. У результаті п'ятеро людей загинули на місці, а ще п'ятьох госпіталізували. У двох пацієнтів тяжкий стан.

Гендиректор Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко в інтерв'ю телеканалу "Україна 24" повідомив про стан здоров'я чотирьох пацієнтів, які перебувають у його лікарні.

Найбільше постраждала 22-річна дівчина Жанна, в яку Рябчук випустив три кулі зблизька. Вона втратила три літри крові. Вчора їй провели операцію, а зараз вона свідома, але у важкому стані. Риженко заявив, що планується ще одна операція для стабілізації хребта.

Гендиректор заявив, що куля пройшла через все тіло та вийшла через хребець. Риженко вірить у медиків, які врятують життя дівчині.

У реанімації перебуває солдат Ігор, який отримав кілька поранень. Сьогодні його зняли з апарату. Проте стан ще тяжкий.

Ще двох пацієнтів уже переведено у відділення. Риженко додав, що усі четверо постраждалих втратили дуже багато крові. Усього було перелито 12 літрів крові.

Нагадаємо, 27 січня близько 4:00 солдат-строковик Рябчук відкрив вогонь з автомата по товаришах по службі. Двоє людей встигли вибігти на вулицю та викликати швидку допомогу та поліцію.

Близько 9:00 солдат у Підгородньому вирішив сам здатися до рук правоохоронців.

Раніше у ГБР розкрили деталі затримання солдата-строковика Рябчука, який відкрив вогонь по товаришам по службі на території ПМЗ у Дніпрі.

Нагадаємо, Рябчук убив п'ятьох людей з варти, включаючи і начальника. Також загинула і громадянська – Віра Лебідінець.

Крім того, згідно з ЗМІ, Рябчук чекав два місяці, щоб отримати доступ до вогнепальної зброї та помститися своїм кривдникам за цькування.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини