28 січня 2022, 10:37

Жителі рідного села Артемія Рябчука розповіли, яким був хлопець до фатальної стрілянини

ЗМІ показали рідний будинок строковика, який влаштував бійню: що відомо про його сім'ю.

Жителі рідного села Артемія Рябчука розповіли, яким був хлопець до фатальної стрілянини

Місцеві жителі села Броска на Одещині, де народився та виріс 20-річний нацгвардієць Артемій Рябчук, який розстріляв своїх товаришів по службі, сподіваються на справедливе розслідування трагедії. Ті, хто знав хлопця, говорять про нього позитивно та не вірять у те, що сталося, передає ТСН.

За словами однієї з мешканок, їй шкода і хлопців, і самого Артемія. Інша жінка, коментуючи ситуацію, що склалася, поділилася, що відчуває нерозуміння та двоякі почуття. Їй шкода, що 20-річний хлопець зламав собі життя. Також вона тужить із тими сім'ями, які втратили своїх рідних.

Як з'ясувалося, хлопець прослужив лише три місяці. Будинок, у якому він проживав, нині пустує. Мати Артемія поїхала до дочки, що недавно народила, у РФ, а його батько кілька років тому помер.

Крім того, родина Рябчука була віруючою, а тому юнак міг вибрати альтернативну службу, проте Артемій сам обрав службу у Нацгвардії.

Також у селі Артемія розповіли, що він був не дуже товариський, проте завжди допомагав та вітався. У стосунках також не перебув.

Додамо, Рябчук чекав 2 місяці, щоб отримати автомат і помститися. ЗМІ дізналися про причину розстрілу строковиків у Дніпрі.

Згодом з'явилося відео затримання Рябчука силами патрульної поліції Дніпра.

Жертви "нестатутних відносин" розповіли про порушення командирів військової частини у Дніпрі, де служив Рябчук.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини