28 січня 2022, 09:32

Жертви "нестатутних відносин" повідали про порушення командирів військової частини у Дніпрі, де служив Рябчук

Колишні солдати, які служили у злощасній в/ч у Дніпрі, зізналися, що начальство "покалічило" сотні доль.

Жертви "нестатутних відносин" повідали про порушення командирів військової частини у Дніпрі, де служив Рябчук

Командування військової частини Нацгвардії у Дніпрі, де напередодні трапився масовий розстріл, звинуватили одразу у кількох грубих правопорушеннях, розповів голова ГО "Міжнародний центр допомоги" Сергій Косяк у Facebook, пише Диалог.UA.

Він зазначив, що з ним особисто зв'язалися солдати саме цієї частини. За його даними, свідки злочинів командирів в/ч 3021 НГУ, де сталася трагедія, готові публічно виступити із заявами про злочини командирів.

За словами колишніх військових, командири доводили строковиків до суїциду, потім приховували факти та навіть нібито "набували підвищення". Також регулярно гнобили "незручних", щоб молодші сержанти налаштовували колектив проти одного.

Також ексстроковики саме з цієї частини зізналися, що командування вдалося до фізичних розправ і морального гноблення, до того ж "слабких" силою закривали у психіатричній лікарні, підробляли документи, нелегально звільняли.

За оцінюванням колишніх військових, командири в/ч у Дніпрі "покалічили сотні доль". Вони готові свідчити про ці порушення.

За інформацією керівника організації, вже є ціла група подібних активістів, які були жертвами нестатутних відносин. Вони просять відгукнутися всіх небайдужих, хто стикався зі схожими епізодами з боку начальників.

Нагадаємо, вчора військовослужбовець Нацгвардії Артемій Рябчук убив п'ять і поранив стільки ж людей, двоє з поранених перебувають у тяжкому стані. Геращенко розповів про стан здоров'я поранених.

Опубліковано відео затримання Рябчука силами патрульної поліції Дніпра.

Рябчук чекав два останні місяці можливості отримати автомат і влаштувати розстріл, помстившись кривдникам за "травлю".

Автор: Влад Коваленко

Останні новини