28 січня 2022, 09:28

Молодь українського прифронтового Нью-Йорка записала відеозвернення з проханням

Молоді українці та українки, котрі живуть поблизу лінії розмежування з окупованою Горлівкою, хочуть миру.

Молодь українського прифронтового Нью-Йорка записала відеозвернення з проханням

Представники ГО "Ініціативна молодь українського Нью-Йорка" звернулися до політиків і дипломатів із проханням захистити Україну, зазначивши, що саме їхній населений пункт є лінією оборони Європи.

ТГ-канал "Український Діалог" опублікував ролик, записаний хлопцями та дівчатами з прифронтового селища Нью-Йорка на Донеччині.

З 2014 року вони мешкають на лінії фронту російсько-української війни, яку Москва розгорнула проти Києва. Новини про можливе масштабне вторгнення РФ особливо лякають мешканців вільної України на сході країни. Молоді люди просто хочуть жити мирно та розвивати своє рідне селище на Донбасі. Вони просять усіх про допомогу у захисті від подальшої російської агресії.

"Сьогодні лінія оборони Європи проходить тут, в Україні, біля Нью-Йорка. І ми просимо вас зробити все можливе, щоб зберегти тут мир і перспективи на розвиток!" – наголосила молодь.

Звертаючись до політиків, дипломатів, західних партнерів і всіх, хто може надати підтримку, жителі кажуть: "Допоможіть захистити Україну та наш український Нью-Йорк!"

Нагадаємо, у 20-ту роковину теракту 11 вересня гібридна армія РФ завдала ударів по цивільному населенню селища Нью-Йорка на Донбасі.

Раніше у соціальних мережах обговорювали інтерв'ю мешканця Харкова, який відповів на питання про власні дії у разі початку повномасштабного вторгнення російської армії. У відповідь на питання щодо існування плану дій на випадок вторгнення Росії в Україну чоловік спокійно відповів, що готовий взяти до рук зброю та піти воювати проти російської армії.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини