27 січня 2022, 12:51

Геращенко розповів про стан здоров'я поранених унаслідок стрілянини у Дніпрі

Військовослужбовець Нацгвардії Артемій Рябчук убив п'ять і поранив стільки ж людей, двоє з поранених у тяжкому стані.

Геращенко розповів про стан здоров'я поранених унаслідок стрілянини у Дніпрі

Радник голови МВС України Антон Геращенко поділився подробицями, повідомивши, що солдат-строковик випустив впритул у 22-річну дівчину три кулі. Постраждала втратила три літри крові, а за її життя борються медики.

Також Геращенко повідомив, що життя двох постраждалих поза небезпекою, але ще двоє у тяжкому стані.

22-річна дівчина отримала поранення у коліно, плече та живіт. Вона знаходиться у хірургічному відділенні лікарні ім. Мечнікова.

Поранення у черевну порожнину отримала ще одна людина. Четверо поранених перебувають у лікарні ім. Мечнікова, а ще один у міській лікарні №16. У нього поранення плеча, стегна та грудей.

Геращенко закликає всіх мешканців Дніпра здати кров для постраждалих. Ще у МВС повідомили, що Рябчук виріс у сім'ї без батька. На службі із жовтня 2021 року. Його обов'язками була охорона території підприємства ЮМЗ.

Голова МВС України Денис Монастирський повідомив, що вже створено комісію, яка детально вивчить НП у Дніпрі. Буде встановлено, як Рябчук зміг пройти психологічну комісію на момент видачі доступу до вогнепальної зброї.

Раніше у ДБР розкрили деталі затримання солдата-строковика Рябчука, який убив п'ятьох людей на ПМЗ у Дніпрі.

Нагадаємо, серед п'яти загиблих у Дніпрі на ПМЗ чотири Нацгвардійці, включаючи й начальника варти. Ще одна жертва – дівчина Віра.

Також ми повідомляли, що солдат-строковик Рябчук родом із Ізмаїла, а на службі з жовтня 2021 року. Не перебував на обліку у психолога.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини