27 січня 2022, 10:00

Солдат, який розстріляв у Дніпрі товаришів по службі, служить з 2021 року: у Нацгвардії розповіли про Рябчука

Солдат, який влаштував стрілянину у Дніпрі, Рябчук Артемій Юрійович служить у Нацгвардії України з осені 2021 року.

Солдат, який розстріляв у Дніпрі товаришів по службі, служить з 2021 року: у Нацгвардії розповіли про Рябчука

Сьогодні, 27 січня, у Дніпрі стало відомо про те, що солдат Рябчук, який був задіяний в охороні підприємства ПМЗ, убив п'ятьох людей і ще стільки ж поранив, після чого втік з місця злочину.

Спікер Нацгвардії Руслан Музичук заявив, що Рябчук народився 2001 року, на службі з осені 2021 року, не перебував під наглядом у психолога.

Солдат народився 2001 року в Ізмаїлі Одеської області, здобув середню технічну освіту, закінчив Ізмаїльський аграрно-технічний коледж. До служби працював комірником на одному із приватних підприємств. Його зріст – 194 см.

Музичук зізнався, що хлопець не мав психічних відхилень. Ще невідомо, чому він застосував зброю. Усі поранені отримали травми кінцівок.

Рябчук мав хорошу характеристику і саме тому його зарахували для охорони ПМЗ.

У МВС України заявили, що солдат-строковик убив п'ятьох людей, стільки ж поранив і втік з підприємства з автоматом і патронами.

На момент стрілянини у приміщенні знаходилося близько 22 людей. Згідно з попередньою версією слідства, Рябчук о 3:50 взяв автомат і почав стріляти в товаришів по службі. Двоє людей змогли вибігти на вулицю та викликати швидку допомогу та поліцію. У вартовому приміщенні були і цивільні. За попередніми даними, один із загиблих – цивільний.

Ближче до ранку поліції вдалося затримати злочинця.

Раніше ми повідомляли, що 27 січня солдат-строковик розстріляв у варті п'ять людей, після чого втік з території ПМЗ у Дніпрі.

Нагадаємо, 6 січня у Києві неподалік будівлі СБУ сталася стрілянина за участю інкасаторів.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини