26 січня 2022, 17:18

Азаров закликав армію Росії вдарити по Україні

Екс-прем'єр України-втікач підігрує російській пропаганді, стверджуючи, що значна частина українців нібито чекає на прихід російської окупаційної армії.

Азаров закликав армію Росії вдарити по Україні

Колишній прем'єр-міністр України Микола Азаров, який ховається останні роки у Росії, активно працює на російську пропагандистську машину. Виступаючи в етері YouTube-каналу "Соловйов LIVE", ексчиновник, по суті, закликав війська Росії до вторгнення в Україну.

Азаров заявив, що значна частина громадян України нібито чекає на напад російської окупаційної армії.

"Настрій зараз такий: значна частина чекає, коли б Путін напав. Це значна частина населення. Звичайно, вони про це не висловлюються публічно, але такий настрій є. Значна частина людей розмірковує так: гірше не буде", – стверджує колишній прем'єр.

За словами Азарова, у разі нападу Росії на Україну у чинних українських політичних еліт нібито почнеться паніка та вони "вивозитимуть родичів та активи за кордон".

Варто зазначити, що днями у МЗС Великобританії з посиланням на дані розвідки повідомили про контакти російських спецслужб із низкою українських колишніх топ-політиків. Серед них виявився й Азаров.

Раніше Азаров прокоментував можливість постачання вугілля в Україну з окупованих територій Донбасу. Експрем'єр заявив, що така торгівля неможлива, доки на лінії розмежування не встановиться повне перемир'я.

Нагадаємо, у жовтні минулого року Печерський районний суд Києва заочно заарештував Азарова у справі про Харківські угоди. Слідство встановило, що домовленості були нав'язані урядом Азарова тодішнім президентом РФ Дмитром Медведєвим.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини