24 січня 2022, 14:27

Житель Харкова відповів на запитання щодо реакції на вторгнення армії РФ в Україну

Житель Харкова заявив, що готовий взяти до рук зброю та захищати країну від російського вторгнення.

Житель Харкова відповів на запитання щодо реакції на вторгнення армії РФ в Україну

У соціальних мережах обговорюють інтерв'ю мешканця Харкова, який відповів на запитання щодо власних дій у разі початку повномасштабного вторгнення російської армії.

Видання "Сьогодні" опублікувало фрагмент відеоопитування на вулицях міста, героєм якого став один із перехожих.

Кадри публікує Телеграм-канал "Український Діалог".

У відповідь на питання щодо існування плану дій на випадок вторгнення Росії в Україну чоловік спокійно відповів, що готовий взяти до рук зброю та піти воювати проти російської армії.

"План є - візьму автомат і піду воювати. Сім'ю відвезу на дачу. Житимуть на дачі, вже закупили продукти, бензин і все основне про всяк випадок уже є. А так я готовий воювати. Хоч завтра, дадуть автомат - піду. Землю буду гризти - рватиму їх, як тільки можу", - заявив чоловік.

Нагадаємо, в інтерв'ю американським ЗМІ Зеленський не виключив, що Росія спробує окупувати нові території України, наприклад Харків, на підставі "захисту російськомовного населення". Пізніше в Офісі президента уточнили, що глава держави говорив про "гіпотетичний сценарій".

Тим часом мер Харкова Ігор Терехов запевнив, що Харків був і буде українським: місто готове дати тверду відсіч потенційному загарбникові.

У свою чергу, колишній глава МВС Аресен Аваков пообіцяв Росії "палаючу землю під ногами" у разі наступу на Харків.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини