21 січня 2022, 17:17

Зеленський вказав на солідний вік Путіна та дав йому пораду

Президент України вважає, що господар Кремля має думати про те, що залишить після себе.

Зеленський вказав на солідний вік Путіна та дав йому пораду

Президент України Володимир Зеленський вказав на солідний вік свого російського візаві Володимира Путіна (69 років) та заявив, що господар Кремля має турбуватися про те, яку спадщину він залишить для Росії.

Про це глава держави розповів у бесіді із The Washington Post.

"Путін немолодий. Він має думати про те, що залишить по собі", – заявив український лідер.

За словами Зеленського, навіть якщо Москві вдасться окупувати нові території України, утриматись вона на них не зможе: у майбутньому ці регіони у будь-якому разі повернуться до складу Української держави. Крім того, Україна ніколи не змириться з російською анексією Криму.

Президент повідомив, що має багато друзів і знайомих у Росії, які жалкують про те, що сталося. У Путіна досі залишається великий шанс розпочати мирні переговори та домовитися про компроміс, додав глава держави.

Нагадаємо, у цьому ж інтерв'ю Зеленський не виключив, що Росія намагатиметься окупувати Харківську область під приводом "захисту російськомовного населення". За словами президента, такий крок буде розцінено як початок повномасштабної війни.

Зеленський також повідомив, що у разі військового вторгнення Росії на захист України стане все населення країни, у тому числі ті громадяни, які раніше лояльно ставилися до Москви.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини