19 січня 2022, 15:53

Перша реакція Порошенка на рішення суду: "Зеленський отримав відлуп"

Петро Порошенко не вважає сьогоднішнє рішення Печерського суду "абсолютною перемогою" та стверджує, що це лише "перший крок у правильному напрямі".

Перша реакція Порошенка на рішення суду: "Зеленський отримав відлуп"

П'ятий президент України, лідер "Європейської солідарності" Петро Порошенко, підозрюваний у держзраді у рамках кримінального провадження про злочинну схему постачання вугілля з ОРДЛО, прокоментував рішення Печерського суду Києва, який у середу, 19 січня, обрав йому запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

Виступаючи перед своїми прихильниками, ексглава держави відмовився визнати сьогоднішній вердикт суду "абсолютною перемогою", але заявив, що це "перший крок у правильному напрямі".

Окремо політик згадав чинного президента Володимира Зеленського, якого вважає "архітектором" згаданого провадження.

"Вам здається, що сьогодні вже є повна перемога, тому що Зеленський отримав відлуп у своєму таємному бажанні заарештувати Порошенка та призначити 1 млрд застави. Не працює, тому що це Україна, це не "Малоросія" Януковича. Чи є це повною перемогою? Ні. Це лише перший крок у правильному напрямі", – сказав депутат.

Порошенко зазначив, що він не погоджується з рішенням суду про вилучення у нього паспортів і заборону виїзду за межі Київської області та пообіцяв відповідь. За його словами, такі обмеження перешкоджають його політичній діяльності.

Парламентарій також заявив, що не має наміру миритися з арештом його майна.

Нагадаємо, 19 січня Печерський суд Києва обрав Порошенку запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання, а також заборонив йому залишати межі Київської області. Політик зобов'язаний здати внутрішній паспорт громадянина України та закордонний паспорт.

Раніше повідомлялося, що під Печерським судом відбулися незначні зіткнення прихильників Порошенка із правоохоронцями.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини