16 січня 2022, 11:57

Ексгубернатор РФ Михайлов визнав вторгнення військ РФ в Україну та назвав причину

Колишній губернатор Псковської області (РФ) Євгеній Михайлов визнав, що російські Збройні сили брали участь у війні на Донбасі.

Ексгубернатор РФ Михайлов визнав вторгнення військ РФ в Україну та назвав причину

Ексголова Псковської області (РФ) Євген Михайлов, який безпосередньо брав участь в окупації українського Донбасу, визнав, що РФ вводила війська в Україну.

Зізнання він зробив в інтерв'ю російському пропагандисту Максиму Калашникову на YouTube.

"Зрештою, вона (влада РФ  ред.) там на Донбасі влізла. Перший період вона руками та ногами дистанціювалася від цієї ситуації. Досі вона не визнає (військову участь – ред.). Вона не визнає у повному обсязі того, що має відношення до цього. Вона змушена була щось зробити. Інакше зрозуміло, що Донбас просто не зміг би вистояти проти українського наступу. Він надто потужним був", – заявив російський губернатор.

Варто зазначити, що Михайлов брав участь безпосередньо в окупації української території. Вже наприкінці травня 2014 року на початку вторгнення він з'явився в ОРДЛО, де незабаром був призначений "міністром Ради міністрів" терористичної "ДНР". Він займався забезпеченням "республіки" проєктами законів і нормативних актів.

З грудня 2014 року цей персонаж перебуває у списках санкцій Заходу за участь в агресії проти України.

Відвертість Михайлова прокоментував на своєму каналі у YouTube український журналіст та учасник Мінських переговорів щодо Донбасу Денис Казанський.

"Маємо чергове підтвердження того, що так звані “шахтарі та трактористи” не являли собою жодної самостійної сили та були б давно ліквідовані українськими військовими, якби не втручання із-за поребрика. Донбас давно б повернувся до нормального мирного життя, якби Кремль не підтримував цей конфлікт, який РФ називає "внутрішнім". Ось такий у нас "внутрішній" конфлікт, у якому псковський губернатор із РФ приїжджає до Донецька, де грає місцевого донецького "міністра", яки повстав, і розповідає відкрито і під камеру, як у 2014 році РФ вводила свої війська", – заявив журналіст.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що "батько-засновник" "ДНР" Пургін визнав, що "республіки" Донбасу нежиттєздатні.

Ми також писали, що суд РФ вперше визнав присутність російських військ на Донбасі "на бойовому чергуванні".

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини