13 січня 2022, 11:00

Данилов пояснив, чому нарощування російської армії біля кордону з Україною зіграло проти Кремля

Агресивні дії Кремля біля кордону з Україною зіграли з Путіним злий жарт, оскільки мобілізувався весь Захід.

Данилов пояснив, чому нарощування російської армії біля кордону з Україною зіграло проти Кремля

У жовтні 2021 року Росія знову почала стягувати до кордону з Україною військову техніку та свої війська. Путін планував шантажувати Захід, щоб НАТО відмовився приймати до своїх лав Україну та Грузію. Проте насправді вийшло все інакше.

Секретар РНБО Олексій Данилов в інтерв'ю "Українській правді" повідомив, що агресивна політика Кремля лише згуртувала весь Захід, не давши диктувати Путіну своїх умов.

Захід почав надавати допомогу Україні не лише у вигляді зброї, а й вести "війну" на дипломатичному фронті. У Вашингтоні сенатори вже розробили нові санкції проти Росії, які безпосередньо торкаються особисто Путіна та його оточення.

У ході переговорного процесу між Росією та США, а також НАТО та Росією Захід дав зрозуміти Кремлю, що не відмовиться від розширення на Схід і не повернеться до "кордонів" 1997 року.

При цьому Данилов заявив, що хотів би "колосальнішої допомоги" від США. Як приклад, секретар РНБО згадав Афганістан до талібів, коли Вашингтон передав колишньому уряду багато зброї, але вони не змогли нею розпорядитися під час наступу талібів у 2021 році.

При цьому Україна вдячна Заходу за будь-яку допомогу. Проте Данилов хотів би отримати допомогу у вигляді засобів боротьби з російськими безпілотниками, яких багато на Донбасі.

Також він закликає якнайчастіше проводити військові навчання НАТО та України, щоб Путін навіть не думав про вторгнення.

Данилов не проти, щоб у Чорному морі постійно перебували бойові кораблі НАТО, які стримуватимуть агресивні плани Кремля щодо України.

Нагадаємо, на думку Данилова, Путін має дуже простий план щодо України: це знищити країну як незалежну державу.

Раніше французька розвідка озвучила три сценарії щодо агресивної політики Кремля відносно України.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини