11 січня 2022, 11:31

Команди "ДНР" і "ЛНР" не взяли на чемпіонат невизнаних держав – в ОРДЛО розчаровані

Збірні так званих "ДНР" і "ЛНР" не взяли на чемпіонат невизнаних держав, про що свідчить таблиця турніру, що відбудеться у 2022 році під егідою ConIFA.

Команди "ДНР" і "ЛНР" не взяли на чемпіонат невизнаних держав – в ОРДЛО розчаровані

Збірні так званих "ДНР" і "ЛНР" не поїдуть на європейську першість "футбольних сепаратистів". Про це свідчить таблиця запланованого на червень 2022 року у Ніцці турніру під егідою ConIFA (Асоціація, що об'єднує футболістів невизнаних і частково визнаних країн).

Про це російські найманці зізналися, розповівши про те, що сталося, у місцевих телеграм-каналах.

Серед формальних причин зазначено відсутність грошей, складнощі з логістикою та відсутність віз, необхідних для відвідування Європейського Союзу.

Російські представники ОРДЛО розчаровані цим і стверджують, що подібні змагання набагато престижніші, ніж участь спортсменів з окупованої частини Донбасу у провінційних змаганнях на території районів Росії.

Інформацію у своєму телеграм-каналі прокоментував відомий український журналіст і блогер Денис Казанський.

"Збірні "ЛНР" і "ДНР" не взяли на чемпіонат невизнаних держав. Той випадок, коли навіть сепаратисти розуміють фейковість "Л/ДНР" і гидують мати з ними справу", – зазначив він.

Раніше ресурси псевдодержавного утворення "ДНР" використали у рекламі для вербування найманців фото Збройних сил Норвегії. Блогер donetchanyn з іронією прокоментував "прокол" піарників ОРДО, поцікавившись, чому вони використали фото "бездуховних" НАТОвських військових із Норвегії. При цьому вони не посоромилися залишити амуніцію й озброєння, яких взагалі немає у "ДНР".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини