9 січня 2022, 15:09

"Вважаю його меншим злом", – Гордон зробив вибір між Порошенком і Зеленським, якщо обидва вийдуть у другий тур

Гордон відповів на питання, за кого проголосує у другому турі на виборах президента, якщо туди потраплять Зеленський і Порошенко.

"Вважаю його меншим злом", – Гордон зробив вибір між Порошенком і Зеленським, якщо обидва вийдуть у другий тур

Український журналіст і блогер Дмитро Гордон після критики на адресу президента Володимира Зеленського відповів на питання, кого він підтримає у другому турі виборів президента України у разі, якщо до нього вийдуть Петро Порошенко та чинний президент Зеленський.

У програмі "Час Голованова" на каналі "Україна 24" ведучий програми адресував Гордону питання телеглядача з Івано-Франківська про те, який вибір зробить журналіст.

Кадри публікує телеграм-канал "Український діалог".

Глядач окремо попросив ведучого уточнити, який би вибір зробив Гордон між двома кандидатами, не називаючи третього варіанта відповіді.

"Дивіться, я  відверта людина та говорю навіть те, що мені не хочеться вимовляти. А мені часто не хочеться щось вимовляти, але я говорю це, тому що справедливість цього вимагає. Якби сьогодні у мене стояв вибір Порошенко чи Зеленський…

Я не люблю Порошенка. Дуже не люблю Порошенка. І я вже не люблю Зеленського. А любив. Порошенка я не любив  у мене з ним були дуже хороші стосунки, але любові не було. Але любив Зеленського. Не люблю обох. Якби сьогодні був цей вибір, я проголосував би за Зеленського, тому що вважаю Зеленського меншим злом, аніж Порошенко", – заявив Гордон.

Зазначимо, що Гордон у період передвиборчої кампанії та протягом довгого часу після його перемоги активно підтримував Зеленського, проте протягом кількох останніх місяців змінив свою думку й активно критикує президента.

Нагадаємо, 20 грудня Порошенку оголосили підозру у держзраді у справі про постачання вугілля з тимчасово непідконтрольних територій Донбасу. Експрезидента викликали на допит у ДБР 23 грудня, проте він не з'явився на нього, оскільки перебуває у закордонному відрядженні.

Порошенко стверджує, що планує повернутися до України 17 січня. Своєю чергою у ДБР сумніваються, що політик планував свою поїздку за кордон заздалегідь.

6 січня Печерський районний суд Києва заарештував майно Порошенка, яке належить п'ятому президенту згідно з Держреєстром.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини