4 січня 2022, 19:04

Ахметов особисто прокоментував інформацію про конфлікт із Зеленським

Ахметов заявив, що з його боку немає та не могло бути погіршення відносин із владою.

Ахметов особисто прокоментував інформацію про конфлікт із Зеленським

Бізнесмен, президент футбольного клубу "Шахтар" Рінат Ахметов прокоментував інформацію низки джерел про конфлікт між ним і президентом Володимиром Зеленським. В інтерв'ю українському виданню журналу Forbes він заявив, що з його боку щодо глави держави немає та не могло бути погіршення відносин.

Ахметов зазначив, що загальною метою української влади та бізнесу є побудова сильної, незалежної та демократичної держави, у якій українці успішно та щасливо проживатимуть. При цьому бізнесу від влади потрібна лише чесна судова система, захист інвестицій і прав на приватну власність, а також забезпечення рівних правил гри.

"З мого боку немає та не могло бути погіршення відносин. Що потрібно бізнесу від влади? Бізнесу від влади потрібні верховенство права, щоб інвестиції були захищені законом, повага до права приватної власності, чесна конкуренція та рівні правила гри для всіх", – заявив він.

За словами Ахметова, українцям необхідно об'єднатися довкола головної мети, суть якої полягає у побудові успішної держави.

Нагадаємо, в Ахметова та Зеленського відповіли на питання про конфлікт між ними та дали прогноз на 2022 рік.

Також ми писали про гучний закон про деолігархізацію. Головна мета згаданого закону, як наголошує нинішнє керівництво України, – це "поділ бізнесу та політики".

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини