31 грудня 2021, 17:05

Порошенко назвав умову, за якої Путін відступить: "Тільки тоді він почне розуміти"

Західні союзники України мають бути більш ефективними у питанні посилення санкцій проти Росії.

Порошенко назвав умову, за якої Путін відступить: "Тільки тоді він почне розуміти"

США та Європа мають діяти швидше й ефективніше у питанні енергетичних і фінансових санкцій проти Росії на тлі нових загроз і можливої ескалації конфлікту.

З такою заявою п'ятий президент України Петро Порошенко виступив в інтерв'ю Gazeta Wyborcza під час робочої поїздки до Польщі.

"Путін має усвідомлювати, що у разі агресії за годину проти Росії будуть застосовані санкції, які руйнують її економіку. І лише тоді він почне розуміти, чи варто йому йти проти України", - зазначив Порошенко.

З осені 2021 року Москва нарощує присутність військ і військової техніки неподалік українських кордонів. На заклики Заходу повернути військових і техніку до місць постійної дислокації, російська влада продовжує запевняти у своїй миролюбній політиці. Водночас із Кремля звучать загрози початку повномасштабного конфлікту, якщо НАТО наважиться прийняти до свого складу Україну та Грузію.

Керівниця Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн пообіцяла Кремлю нові санкції у разі ескалації війни з Україною.

А глава США Джо Байден під час переговорів із Володимиром Путіним розповів, за якої умови економіка РФ зможе утриматися на плаву. Проте агресія Кремля автоматично введе у дію безпрецедентні санкції, наслідки яких будуть плачевними для Росії.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини