29 грудня 2021, 18:38

Данілов назвав “завдання №1” для Путіна щодо України

Кремль не дає спокою Україні, оскільки нездатний вирішити складне питання з анексією Криму, вважає Олексій Данілов.

Данілов назвав “завдання №1” для Путіна щодо України

Гібридна війна, яку РФ веде проти України вже майже 8 років – це спроба вирішити для себе проблему анексованого Криму.

Таку заяву зробив секретар Ради безпеки України Олексій Данілов в інтерв'ю російському опозиційному виданню "Новое время".

Данілов зазначив, що Крим залишається для Росії серйозною проблемою, оскільки вона не може легалізувати окупацію. З цією метою, за його словами, Кремль і продовжує спроби зашкодити Україні.

Для того, щоб цю ситуацію зафіксувати, він хоче, щоб наша країна припинила існування у тих межах, у яких вона існує сьогодні. Це завдання для нього номер один”, – сказав секретар Ради з питань національної безпеки й оборони України.

За його словами, у Кремлі хочуть розвалу України на 2 – 3 частини, тому що у такому випадку будь-які претензії цивілізованого світу до Москви щодо Криму будуть зняті.

Данілов уточнив, що для цього Путін робить ставку на внутрішню дестабілізацію України. Воєнний сценарій також не виключений.

"Якщо він цього не зможе (розвалити Україну зсередини – ред.), тоді як варіант може використовуватися зброя", – попередив секретар українського Радбезу. Він запевнив, що країна й українська армія готові до такого розвитку подій.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Данілов оцінив можливість вторгнення РФ з Азовського моря.

Ми також писали, що Данілов звернувся до Заходу: "Коли Україна буде зруйнована, проти кого ви вводитимете санкції?"

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини