28 грудня 2021, 19:43

"Батько-засновник" "ДНР" Пургін визнав, що "республіки" Донбасу нежиттєздатні

Колишній ватажок терористичної "ДНР" Андрій Пургін визнав, що "Л/ДНР" тримаються виключно на багнетах російської армії.

"Батько-засновник" "ДНР" Пургін визнав, що "республіки" Донбасу нежиттєздатні

Колаборант, ексголова “Народної ради” терористичної “ДНР” Андрій Пургін підтвердив нежиттєздатність “республік” Донбасу.

Гучну заяву він зробив в інтерв'ю російському пропагандистському ресурсу "Украина.ру", передає Діалог.UA.

Пургін відверто заявив, що без російської “допомоги” невизнані “Л/ДНР” не мають шансів у протистоянні з українською армією.

Зрозуміло, що за повномасштабного наступу України без допомоги Росії “республіки” не виживуть. Тут слід розуміти”, – сказав він.

Раніше подібні заяви неодноразово робив диверсант ФСБ РФ Ігор Стрєлков (Гіркін), який стояв біля витоків російської агресії у Криму та на Донбасі.

По суті, Пургін і Стрєлков визнають, що лише зусиллями Росії український Донбас залишається зоною конфлікту. Без її військової “допомоги” регіон уже давно жив би мирно.

Заяву Пургіна на своєму каналі у Telegram прокоментував український журналіст та учасник мінських переговорів щодо Донбасу Денис Казанський.

Вкотре бачимо свідчення того, що "Л/ДНР" не є самостійною стороною конфлікту. Тримаються вони лише на російських багнетах. Отже, будь-які переговори з "республіками" (на яких наполягає Росія) просто безглузді... Немає жодних "республік" – є просто жменька зрадників і бандитів, якою Путін прикриває свою агресію проти України", – констатував журналіст.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що диверсант ФСБ РФ Ігор Стрєлков, який розпочав війну на Донбасі, визнав, що думка українців Росію не цікавить.

Лейтенант Росії Крижин заявив: "У "Л/ДНР" всі командири – кадрові офіцери ЗС РФ, місцевих беруть тільки заступниками".

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини