24 грудня 2021, 19:58

Єрмак розповів про спробу Зеленського додзвонитися до Путіна

У 2021 році Зеленський здійснив одну спробу встановити контакт із Путіним, але розмови не відбулося.

Єрмак розповів про спробу Зеленського додзвонитися до Путіна

У президента України Володимира Зеленського цього року була лише одна спроба додзвонитися до господаря Кремля Володимира Путіна.

Про це розповів керівник Офісу президента Андрій Єрмак в інтерв'ю "Фокусу".

"Вже не пам'ятаю, чому розмови не відбулося", – сказав він.

Журналісти нагадали слова Зеленського, який розповідав, що особисто дзвонив російському візаві, але той не захотів розмовляти.

У відповідь Єрмак заявив, що глава держави не дзвонить туди, де на його дзвінки не очікують. У зв'язку з цим розмова між президентами України та Росії відбудеться тоді, коли до цього буде готова російська сторона.

Коментуючи інформацію про те, що Зеленський і Путін можуть зустрітися на відкритті зимової Олімпіади у Пекіні, Єрмак нагадав, що президент України неодноразово висловлював готовність до переговорів із господарем Кремля. На сьогодні немає відповіді на питання, коли та де такий саміт може відбутися.

Голова Офісу президента уточнив: контакти з російською стороною регулярно відбуваються у рамках нормандського та мінського процесів.

Раніше Козак розповів про майбутні переговори із заступником голови адміністрації президента РФ Дмитром Козаком, який також є політичним радником Путіна у "нормандському форматі". Розмова має відбутися наступного тижня.

Нагадаємо, російські ЗМІ оприлюднили 10 кроків, які Україна запропонувала Росії для розблокування мирного процесу на Донбасі.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини