23 грудня 2021, 07:30

"Погляньте на Зеленського", – Гордон пояснив, чому не піде у президенти

Дмитро Гордон запевнив, що не має наміру балотуватися у президенти України.

"Погляньте на Зеленського", – Гордон пояснив, чому не піде у президенти

Журналіст Дмитро Гордон заявив, що ніколи не висуватиме свою кандидатуру на виборах президента України, оскільки хоче залишатися "вільним" і "незалежним".

Про це він розповів у ефірі телеканалу "Україна 24".

"Немає нічого дорожчого за свободу. Не вірте, коли кажуть: піду туди, піду сюди. Вони всі невільні люди. Вони не живуть своїм життям. Вони нещасні", - сказав співрозмовник.

Журналіст закликав придивитися до чинного глави держави Володимира Зеленського та порівняти, яким він був раніше і яким став після приходу на Банкову.

"Погляньте на Володимира Зеленського, як він виглядає. Порівняйте, як він виглядав два-три роки тому. Це інша людина. Я на нього дивлюся іноді та розумію, це інша людина, я знав не того Володимира Зеленського", - додав Гордон.

Раніше Гордон записав відеозвернення до Зеленського, в якому поставив президенту низку незручних питань. Зокрема, журналіст поцікавився, чи працюють досі офшорні компанії Зеленського та скільки друзів президента отримали державні посади.

До цього Гордон запостив у соцмережах літнє фото з Зеленським і подумав над причинами розладу, що відбувся згодом. Пізніше знімок несподівано зник з акаунта Гордона, але журналіст стверджує, що пост був видалений соцмережею, а не ним.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини