21 грудня 2021, 17:16

Гордон у зеленій футболці поставив незручні питання Зеленському, запропонувавши пройти перевірку на детекторі брехні

Журналіст Дмитро Гордон звернувся до українського президента Володимира Зеленського із “незручними” питаннями.

Гордон у зеленій футболці поставив незручні питання Зеленському, запропонувавши пройти перевірку на детекторі брехні

Відомий український журналіст Дмитро Гордон записав 40-хвилинне відеозвернення до президента Володимира Зеленського, у якому закликав дати відповіді на найгостріші питання.

Їх він озвучив особисто на своєму каналі на YouTube, передає Діалог.UA.

На початку звернення Гордон нагадав: донедавна був прихильником Зеленського та навіть зробив вагомий внесок у те, що той став президентом.

"Як журналіст, якому Ви дали перше вирішальне інтерв'ю, з якого фактично і почалася Ваша переможна передвиборча кампанія, хочу сьогодні поставити Вам низку питань", – сказав Гордон.

Частина питань стосувалася енергетики через те, що у цій сфері Україна зіткнулася з кризою взимку 2021 року.

"Замість того, щоб навесні та влітку закупити для України дешеве вугілля та газ, державні гроші були витрачені на "Велике будівництво"?... Чому Україна, одна з найбагатших країн Європи та світу за запасами різних природних копалин, у тому числі газу, стоїть сьогодні не тільки на порозі бідності, а й на порозі загрози банально замерзнути цієї зими?” – запитав журналіст.

Він поцікавився також, чи працюють досі офшорні компанії Зеленського, скільки друзів глави держави отримали високі посади, коли він прийшов до влади, чи справді депутат “Слуги народу” Микола Тищенко у минулому займався рекетом, хто впливовіший в Україні – Зеленський чи його "права рука" Андрій Єрмак.

Пригадав Гордон президенту також скандальне призначення на посаду заступника голови МВС Олександра Гогілашвілі, нерозкриту справу вбивства Павла Шеремета, арешт у Грузії Міхеіла Саакашвілі.

Частина питань стосувалася армії.

"Чому в армії дефіцит пального, а для польотів на день народження Андрія Єрмака його вистачає? (…) Чому наша армія недоукомплектована та недофінансована?” – запитав журналіст.

Поцікавився він і тим, як Зеленський ставиться до російського колеги Володимира Путіна.

У результаті Гордон запропонував українському президентові та його оточенню пройти тест на детекторі брехні.

“Чи правда, що після того, як хтось злив інформацію про спецоперацію з “вагнерівцями”, колишній начальник Головного управління військової розвідки Бурба пропонував усім, хто бере участь у секретній нараді, у Вас із кабінету пройти детектор брехні, щоб знайти російського “крота”? Якщо так, чому Ви та співробітники Вашого Офісу відмовилися? Чи не хочете Ви та Ваші співробітники сьогодні пройти перевірку на детекторі брехні публічно?” – запитав журналіст.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Гордон запостив фото із Зеленським і розповів, як Соловйов став винуватцем їх розбрату.

Ми також писали, що Соловйов подякував Гордону та Шустеру за допомогу в руйнуванні України.

Автор: Зинтис Знотиньш

Останні новини