21 грудня 2021, 15:13

Бойовики "ЛНР" запропонували Києву "дорожню карту", що включає обмін полоненими

Бойовики "ЛНР" звернулися до Києва з проханням затвердити у Верховній Раді дорожню карту щодо дотримання Мінських угод.

Бойовики "ЛНР" запропонували Києву "дорожню карту", що включає обмін полоненими

"Ватажки ЛНР" пропонують відразу ж після затвердження депутатами ВРУ дорожньої карти на третій день розпочати обмін полоненими.

Сьогодні, 21 грудня, представник "ЛНР" у ТКГ Ольга Кобцева заявила, що Київ нібито ігнорує усі пропозиції від Луганська. За її словами, це її ініціатива вимагати від депутатів Верховної Ради ухвалити дорожню карту щодо виконання Мінських угод, інформує ТАСС.

Кобцева заявила, що після затвердження Верховною Радою дорожньої карти можна буде вже на третій день провести обмін полоненими.

Одночасно з Кобцевою висловився ще один "представник ЛНР" у ТКГ з питань Донбасу Родіон Мірошник. Він заявив, що президент України своїм новим законом хоче легалізувати іноземних найманців, які воювали на Донеччині на боці ЗСУ. За його словами, цей закон дозволить іноземним найманцям нікуди не виходити, як прописано у Мінських угодах.

Володимир Зеленський запропонував спрощену процедуру набуття громадянства України для громадян інших держав, які брали активну участь у війні проти Росії на Донбасі.

Раніше голова Міноборони Росії Шойгу запевняв, що США мають намір використати Україну, Грузію та Молдову у війні проти Росії.

Нагадаємо, у Гаазі під час суду у справі про збитий "Боїнг" захист Пулатова несподівано визнав факт присутності на Донбасі російських військовослужбовців.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини