20 грудня 2021, 20:33

Богдан відповів на тролінг Тищенка: "У нього хімія мозку змінилася під впливом речовин"

Ексголова Офісу президента Андрій Богдан заявив, що заступник голови фракції "Слуга народу" Микола Тищенко вживає речовини, що впливають на діяльність мозку.

Богдан відповів на тролінг Тищенка: "У нього хімія мозку змінилася під впливом речовин"

Батл Андрія Богдана та Миколи Тищенка розпочався після інтерв'ю ексголови ОП журналісту Дмитру Гордону, де він заявив, що парламентарій залишається ключовою, але токсичною фігурою в оточенні Володимира Зеленського.

За словами Богдана, президентові відкритим текстом кажуть, що він псує свій імідж дружбою з Тищенком, проте глава України відповідає: "Це єдина людина, яка мене захищає".

Тищенко вирішив відповісти на ці слова, запитавши журналістів, чи пив Богдан вино під час бесіди з Гордоном, натякаючи на його пристрасть до алкоголю.

У відповідь Богдан у передачі Наташі Влащенко сказав, що його опонент вживає незаконні речовини.

"У нього хімія мозку вже настільки змінилася під впливом будь-яких речовин", – сказав Богдан.

На уточнювальне питання ведучої, про які саме речовини йдеться, Богдан уточнив: "далеких від гордої назви "алкоголь".

Нагадаємо, у травні 2021 року колишній ресторатор Тищенко організував вечірку на честь дня народження дружини попри суворий карантин через пандемію коронавірусу. У результаті поліція відкрила провадження, а сам нардеп відмовлявся від спілкування з пресою з цього приводу.

У другій половині 2021 року Тищенко "прославився" незнанням цін на м'ясо на столичних ринках, чим спровокував хвилю мемів. На одному з київських ринків з'явилася яловичина по 20 грн за кг. На ціннику продавець зазначив "для Тищенка".

Автор: Анастасия Югова

Останні новини